KONST / Litografier / Färglitografi 17526054
nr 1752 6054
Håkan Welin
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 147/320, daterad -97. Färglitografi. Bladets mått: 37x29 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Håkan Welin, född 1960, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 januari 2026
kl 20:22:00
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor